Advert
Advert
Advert

Türkiye'de en sevilen Game Of Thrones karakteri belli oldu!

Spotify'ın araştırmasına göre Türkiye'nin en popüler Game Of Thrones karakteri belli oldu. En çok 3 büyük şehirde izlenen dizinin en sevilen karakteri Jon Snow oldu.

Türkiye'de en sevilen Game Of Thrones karakteri belli oldu!
Türkiye'de en sevilen Game Of Thrones karakteri belli oldu! Admin
Bu içerik 137 kez okundu.
Advert

Spotify’ın, HBO ve Game of Thrones’un müzik süpervizörü Evyen J. Klean ile yaptığı çalışma sonucu kullanıcılar, daha önceki müzik profilleri, çalma listeleri ve dinlediği türlerle dizi karakterlerini eşliyor. Buna göre Türkiye’de ve dünyada en sevilen Game of Thrones karakterleri belli oldu.

Spotify’ın, HBO ve Game of Thrones’un müzik süpervizörü Evyen J. Klean ile yaptığı çalışma sonucu kullanıcılar, daha önceki müzik profilleri, çalma listeleri ve dinlediği türlerle dizi karakterlerini eşliyor. Spotfiy kullanıcısı olmayan birisi ise küçük bir müzik anketinin ardından müzik zevkinin eşleştiği Game of Thrones karakterini bulabiliyor.

Game of Thrones müzik süpervizörü Evyen J Klean’in yardımıyla yaratılan karakter çalma listeleri arasında, Jon Snow tahta otururken, Robb Stark ve Sansa Stark ise globalde iki ve üçüncü sıraya yerleşti. Türkiye’de en sevilen karakter çalma listesi globalle aynı isim yani Jon Snow olurken, Tormund Giantsbane ikinci, Melisandre ise üçüncü en sevilen karakter olarak öne çıkıyor.

game of thrones dizi spotify
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hükümetten "racon" açıklaması
Hükümetten "racon" açıklaması
Real Market işçileri hakları için başkentte sokakta
Real Market işçileri hakları için başkentte sokakta