Advert
Advert
Advert

Uyuşturucuya karşı Whatsapp ihbar hattı

Ankara Emniyeti, uyuşturucu ile mücadelede konusunda vatandaşın da desteğini alacak. Ankaralılar, ‘0552 155 06 06’ numaralı hatta Whatsapp’tan ihbarda bulunabilecek.

Uyuşturucuya karşı Whatsapp ihbar hattı
Uyuşturucuya karşı Whatsapp ihbar hattı Admin
Bu içerik 79 kez okundu.
Advert

Ankara Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şubesi, Başkent’te uyuşturucuya karşı verdiği savaşta teknolojiyi devreye sokarak Whatsapp dönemini başlattı. Akıllı cep telefonlarında 7’den 70’e en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp sayesinde Ankaralılar, 7 gün 24 saat boyunca ‘0552 155 06 06’ numaralı hatta, uyuşturucu satışı, kullanımı, dağıtımı gibi tanık oldukları konuları, mesaj, fotoğraf, video, sesli mesaj ve konum olarak ihbar edebilecek.

Whatsapp Uyuşturucu İhbar Hattı’nın vatandaşlar arasında bilinirliğinin artırılması için de harekete geçildi. Kızılay, Ulus, Sıhhiye başta olmak üzere kentin ana arterlerindeki binlerce binlerce billboard, raket ve outdoor tv’ye Whatsapp Uyuşturucu İhbar Hattı’nın numarası ve ‘Çocuklarımızı geleceği için hep birlikte uyuşturucu ile mücadeleye var mısınız’ yazılı afişler asıldı.

uyuşturucu Ankara Emniyeti Whatsapp
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
WhatsApp'a çıkartma özelliği geliyor
WhatsApp'a çıkartma özelliği geliyor
McDonald's 169 şubesini kapatıyor
McDonald's 169 şubesini kapatıyor