Advert
Advert
Advert

Yeni yılın en çok konuşulan kanalları belli oldu

Ajans Press, Ocak ayı içerisinde en çok konuşulan televizyon kanallarının listesini çıkardı. Yeni yıla birbirinden iddialı projelerle giren kanallar adeta birbirleriyle yarıştılar.

Yeni yılın en çok konuşulan kanalları belli oldu
Yeni yılın en çok konuşulan kanalları belli oldu Admin
Bu içerik 162 kez okundu.
Advert

Ajans Press’in  1-30 Ocak tarihleri arasındaki medya raporunda yeni yılın ilk ayının en çok konuşulan televizyon kanalları belli oldu. 

Ajans Press’in raporuna göre ayın en çok konuşulan kanalı Kanal D oldu. İsimsizler ve Adı Efsane gibi yeni projelerle yıla giren Kanal D, 897 haberle en çok konuşulan kanal olmayı başardı.

Listenin ikinci sırasında ise ATV yer aldı. Özellikle Bu Şehir Arkandan Gelecek ve Ölene Kadar isimli yeni yapımlarıyla konuşulan ATV, 878 haberle adından söz ettirdi.

Medya raporunda üçüncü sırada Show TV yer aldı. İçerde dizisiyle son zamanlara damgasını vuran Show TV, 696 habere konu oldu.  

Ocak ayının en çok konuşulan kanalları listesinde dördüncü sırada Star TV yer edindi. 606 habere konu olan Star TV; İçimdeki Fırtına, İstanbullu Gelin ve Yıldızlar Şahidim gibi projelerle konuşulmayı başardı.

Yılın en çok konuşulan kanalları listesinde beşinci sırada yer alan Fox TV, 374 haberde yansıma buldu.

Listenin altıncı sırasında 368 haberle TV 8 yer alırken; geçtiğimiz hafta başlayan Survivor, TV 8’in en çok konuşulan yapımları arasında yer almayı başardı. Şimdiden bu kadar konuşulmayı başaran Survivor’ın 2017 yılına damgasını vurması bekleniyor.

Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
O ülke de 'soykırım' dedi
O ülke de 'soykırım' dedi
Rusya'dan TSK'ya sert tepki
Rusya'dan TSK'ya sert tepki