Advert
Advert
Advert

Yıldırım Demirören’in Bilal Meşe’den 'Arda ricası'

Yıldırım Demirören Bilal Meşe’den 'Arda’ya dava açma, bu olayı bitirelim' ricasında bulundu.

Yıldırım Demirören’in Bilal Meşe’den 'Arda ricası'
Yıldırım Demirören’in Bilal Meşe’den 'Arda ricası' Admin
Bu içerik 150 kez okundu.
Advert

Diken- Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, milli takım uçağında gazeteci Bilal Meşe’ye saldıran futbolcu Arda Turan’la olayın ardından yaptığı telefon görüşmesi için, “Ne konuştuğumuz aramızda ama araması bile önemli” dedi.

‘Arda bir dünya markası, onu korumamız gerek’

NTV'nin haberine göre, TRT Spor canlı yayınına katılan Demirören şunları söyledi: “Arda olayını uçak indikten sonra bana atılan mesajla öğrendim. Yönetim olarak kararımızı anında hocamıza ilettik. Hocamız aynı fikirde olduğunu beyan etti. Olayın ardından Arda beni aradı. Ne konuştuğumuz bizim aramızda ama araması bile önemli diyelim. Arda Turan’ın Milli Takım’ı bırakmasına hepimiz çok üzüldük. Diğer taraftan da onu korumamız gerekiyor, bir dünya markası.”

‘Dava açma, olayı bitirelim’

Sahibi olduğu Milliyet gazetesinde yazan Meşe’yi saldırıdan bir gün sonra aradığını anlatan TFF başkanı şöyle devam etti: “Kendisine ‘Bir başkan olarak rica ediyorum, Arda’ya dava açma, bu olayı bitirelim’ dedim. Arda ‘Pişman değilim’ dese de yaptığı hatadır. Milli Takım’ı bırakmak diye bir lüks yok. Arda hata da yapsa, o sözleri söylemiş de olsa, ben Arda’yı kazanmaya çalışırım. Arda Turan krizini bahane edip kişisel çıkarları için olayı başka yerlere taşıyanlar bu sorunu çok büyüttüler. Özür dilemek erdemdir, en büyük adamlıktır. Arda’ya verilen metinde buna yer verilmişti. Referandumdaki olaydan dolayı Arda’ya bir vurulacakken üç vurulmaya çalışıldı, buna katılıyorum.”

Bilal Meşe Yıldırım Demirören Arda Turan
Advert
YORUMLAR
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Barcelona' yazılı formalarla sahaya çıkacaklar
'Barcelona' yazılı formalarla sahaya çıkacaklar
ABD, 1.25 milyar dolarlık silah satışını onayladı
ABD, 1.25 milyar dolarlık silah satışını onayladı