AKP’li Hamza Dağ, 2023 hayalini açıkladı!
  • Reklam

AKP'li Hamza Dağ, 2023 hayalini açıkladı!

AKP'li Hamza Dağ, "Bilimsel bilgilere dayanarak söylüyorum, AK Parti 2023 ve 2024 seçimlerinde başarılı olacak" ifadelerini kullandı.

21 Eylül 2019 - 16:08 - Güncelleme: 21 Eylül 2019 - 18:59
Reklam

Temelinde iktidarın borçlanma ekonomisine dayalı politikaları olan ve bir türlü rayına oturtulamayan ekonomik krizin oluşturduğu olumsuz tablolara rağmen AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, "Bilimsel bilgilere dayanarak söylüyorum, AK Parti 2023 ve 2024 seçimlerinde başarılı olacak" dedi.

İzmir'in Tire ilçesinde AKP Danışma Kurulu toplantısına katılan Dağ, "AK Parti olarak vatandaşların tamamının refah seviyesini artırmayı hedeflediğimizi hep söyledik. Bunu da sadece belli bir kaymak takımının refah seviyesinin artması olarak hiçbir zaman düşünmedik.

Bugün birkaç belediye kazanıp, yalılarda toplantı yapıp, gelecekle ilgili plan kuranlar, Cumhurbaşkanlığı hayali kuranlar, Cumhurbaşkanlığı hayali üzerinden Türkiye Cumhuriyeti’nin geleceğine dair planlar kuranlar, biliniz ki Tire'deki köylünün, çiftçinin, memurun hayat seviyesini daha da yükselteyim hayali ile bunları yapmıyorlar.

Yine bu hayalleri kuranlar, bugün koltuk sallanıyor şeklinde sözüm ona espri yaparak bir takım mesajlar vermeye çalışanlar, buradaki insanların refah seviyesi artsın hayaliyle bunları yapmıyorlar. Onlar o yalıda o toplantıyı tertip edenlerin geleceğinin planlarını kuruyorlar. Onların gelecek planları içinde bu millet olmadı, bundan sonra da olma ihtimali yok" diye konuştu.

Dağ,  "2023 seçimlerinde de 2024 seçimlerinde de AK Parti yine bu ülkede başarılı olacaktır. Bütün göstergeler bunu gösteriyor." diyerek sözlerini tamamladı.

Bu haber 207 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
WhatsApp'tan çok konuşulacak özellik: Rehberde kayıtlı olmayan...
WhatsApp'tan çok konuşulacak özellik: Rehberde kayıtlı...
Mahkemede “İşsizim” diyen Rasim Ozan Kütahyalı'ya Vakıfbank kefil oldu!
Mahkemede “İşsizim” diyen Rasim Ozan Kütahyalı'ya Vakıfbank...