AKP’li vekilden Mansur Yavaş paylaşımı: ’Erdemli duruşunu...
  • Reklam

AKP'li vekilden Mansur Yavaş paylaşımı: 'Erdemli duruşunu takdir etmemiz gerekir'

AKP İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Erdemli duruşunu takdir etmemiz gerekir" diyerek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a destek verdi.

25 Eylül 2019 - 21:40 - Güncelleme: 26 Eylül 2019 - 09:23
Reklam

AKP İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, "Erdemli duruşunu takdir etmemiz gerekir" diyerek Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a destek verdi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur'a Yavaş'a AKP İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu'ndan destek geldi.

Mansur Yavaş'ın "Olur da belediyede benim göreve getirdiğim bir arkadaşım yanlışa düşer, zulmeder, harama meyleder, hakkı korumazsa, sizler de hakkın korunması yolunda karşıma dikilmezseniz 5 buçuk milyon hemşehrimize, tüm Türkiye'ye, hem bu dünyada hem de ahirette hesap vermek zorunda kalırsınız. Bu yaştan sonra ne haram yemenin, ne haram yedirmenin riskine dahi girecek değilim. O yüzden yapılan iyi ve kötü ne varsa tarihe miras kalacak" şeklindeki sözlerinin yer aldığı bir görseli paylaşan Yeneroğlu, “Kim olursa olsun, siyasi görüşüne/partisine bakılmaksızın bu erdemli duruşu takdir etmemiz lazım" ifadelerini kullandı.

Yeneroğlu, şu paylaşımda bulundu:

"Aslında malumun ilamı olarak bu sözler dikkatimizi bile çekmemesi gerekirken, kim olursa olsun, siyasi görüşüne/partisine bakılmaksızın bu erdemli duruşu takdir etmemiz ve demokratik tepki kültürünün gereği olarak takipçisi olmamız gerekir."

Bu haber 234 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
WhatsApp'tan çok konuşulacak özellik: Rehberde kayıtlı olmayan...
WhatsApp'tan çok konuşulacak özellik: Rehberde kayıtlı...
Mahkemede “İşsizim” diyen Rasim Ozan Kütahyalı'ya Vakıfbank kefil oldu!
Mahkemede “İşsizim” diyen Rasim Ozan Kütahyalı'ya Vakıfbank...