AKP’li başkan önce kafa attı, sonra silahına sarıldı:...
Reklam
Reklam

AKP'li başkan önce kafa attı, sonra silahına sarıldı: Öldürün bunu!

Korkusuz gazetesi yazarı Barış Yarkadaş, bugün kaleme aldığı yazısında çok çarpıcı bir olayı aktardı. Ardahan’a bağlı AKP’li Çıldır Belediye Başkanlığı'nda 1 ay önce yaşanan bir olayı anlatan Yarkadaş, henüz bir soruşturma açılmadığına da dikkat çekti.

21 Ekim 2021 - 09:51 - Güncelleme: 21 Ekim 2021 - 09:52

Yarkadaş'ın bugünkü yazsında aktardığı olay şöyle:

Biraz sonra okuyacağınız olayın üzerinden tam bir ay geçti. Ancak hala etkin bir soruşturma yok!

Önce olayı öğrenelim…

Özetleyerek aktarıyorum:

Mete Koç adlı iş insanı, daha önce çeşitli ihalelerine girdiği Çıldır Belediyesi’nde çalışan H.A adlı bir kadınla kendi deyimiyle ‘gönül ilişkisi’ yaşıyor. Bir süre sonra ise ilişkileri bitiyor. H.A adlı kadın, sosyal medya hesabında Mete Koç’a yönelik çok ağır iddialar dile getiriyor. İş insanı Koç da bunun üzerine belediye personeli H.A’yı Çıldır Belediye Başkanlığı’na şikayet etmek için bir dilekçe yazıyor. Ancak dilekçesini ilgili belediye personeli almak istemiyor. Daha ilginci; Mete Koç adlı iş insanına “Dilekçenizi şikayet ettiğiniz H.A’ya verin’’ deniliyor.

İLGİNÇ BİR TUTUM

İş insanı Koç, bunun üzerine şikayette bulunmak istediği H.A adlı kadına giderek, “Dilekçeyi sana vermemi istediler” diyor. H.A da “Bana değil direkt başkana götür’’ diyerek, şikayetçi Mete Koç’u AKP’li Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu’na yönlendiriyor.

Bundan sonra olanlar ise tam bir skandal!

BAŞKAN SİLAH ÇEKİYOR!

İş insanı Mete Koç’un Çıldır Cumhuriyet Savcılığı’na verdiği ifadenin tutanağına göre, AKP’li Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu, dilekçenin bir kısmını okuduktan sonra “Senin ananı avradını s..…” diyerek Mete Koç’a hakaret ediyor. Ardından masanın üzerine çıkarak şikayetçi Mete Koç’a ‘’kafa atıyor.’’

İddiaya göre, AKP’li başkan bununla da yetinmiyor ve masasının çekmecesinden çıkardığı silahı Koç’a doğrultuyor. Belediye Başkanı Azizoğlu’nun kapısı açık olduğu için bu sırada koruması olduğu düşünülen 3 kişi odaya giriyor. Başkan bu kişilere Koç’u işaret ederek “Öldürün bunu” diye bağırıyor.

Barış Yarkadaş'ın bugünkü yazısına ulaşmak için tıklayın

Kaynak: Korkusuz Gazetesi
Bu haber 107 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
187 can kaybı, 20 bin 33 yeni vaka
187 can kaybı, 20 bin 33 yeni vaka
Seçil Gür'ün göğüs silikonu sunucuları şaşkına çevirdi
Seçil Gür'ün göğüs silikonu sunucuları şaşkına çevirdi