Altındağ’a 2 yüzme havuzu
  • Reklam

Altındağ’a 2 yüzme havuzu

Altındağ'a ve Altındağlı vatandaşlara müjde... Altındağ’a 2 yeni yüzme havuzu daha yapmak için düğmeye basıldı. Altındağ’ı spor alanında zirveye taşıyacak yüzme havuzlarının inşaatına çok yakında başlanacak.

17 Mayıs 2020 - 19:14
Reklam

Altındağ’da spor atağa kalkıyor. Altındağ Belediyesi, Gençlik ve Spor Bakanlığının da destekleriyle Battalgazi ve Başpınar mahallelerine 2 yeni yüzme havuzu kazandıracak. Altındağ’ın her mahallesinde, dev spor yatırımlarını hayata geçireceklerini söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Doç.Dr. Asım Balcı “Altındağ’da sporu atağa kaldıracak, Altındağ’da spor yatırımlarını hayata geçirecek ve şampiyonları Altındağ’dan yetiştireceğiz demiştik. Bu sözümüzü de tutuyoruz. Bu hayalimizi gerçek yapmak için gereken adımları bir bir atıyoruz. Altındağ’ı her alanda olduğu gibi, spor alanında da zirveye taşıyacağız inşallah…” dedi. 

“TÜM MAHALLELERİMİZ FAYDALANACAK.” 

Yapılacak yatırımların Altındağ’ın tüm mahallelerinin faydalanacağı şekilde dağılımının yapıldığını, Altındağ’ın tüm çocuklarının bu hizmetten faydalanabileceğini vurgulayan Başkan Balcı “Ayırım gözetmeksizin, Altındağ’ın her mahallesinin faydalanacağı şekilde yer tespiti yaptık. Tesislerin yapılacağı noktaları buna göre belirledik, dağılım yaparken çok özenli davrandık. Altındağ’ın her noktası bizim için çok önemli, her karış toprağı çok değerli…” ifadelerini kullandı. 

Bu haber 283 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yargıtay'dan ikinci el araç satışıyla ilgili emsal karar
Yargıtay'dan ikinci el araç satışıyla ilgili emsal karar
'Bakmak zorunda olduğum bir ailem ve çocuklarım var. Gazi olmak istiyorum'
'Bakmak zorunda olduğum bir ailem ve çocuklarım var. Gazi olmak...