Çayyolu Medya Çalışanlar Derneği korosu çalışmalarına...
Reklam
Reklam

Çayyolu Medya Çalışanlar Derneği korosu çalışmalarına başlıyor

Çayyolu Medya Çalışanlar Derneği korosu 2021 yılı çalışmalarına başlıyor.

22 Eylül 2021 - 19:36

2015 yılında kurulan Çayyolu Medya Çalışanları Derneği korosu 2020 yılında Coronavirüs salgını nedeniyle ara verdiği çalışmalarına tekrar başlıyor. Çalışmalar dönem sonunda muhteşem bir konserle taçlandırılacak.

Kapımız herkese açık

Sıkı bir tempoyla koronun çalışmalar yaptığını ve yakın zamanda art arda konserler vermeye başlayacaklarını kaydeden koro şefi Bahar Baştaş Özdemir, "2015 yılında kurulan koromuz çok güzel konserlere imza attı. Bir yıllık bir aradan sonra daha güçlü başlayan koromuza yoğun talep bizleri mutlu ediyor. Sıkı bir çalışma temposu içindeyiz. Sanat müziği üzerine çok güzel eserler seslendiriyoruz. Yakın zamanda konserlerimiz tekrar başlayacak. Müzik tutkusu olan herkesi, özellikle de gençlerimizi koromuza bekleriz" dedi.

“Hedefimiz 120 kişilik koro oluşturmak”

“Bizleri koro üyeleri ile buluşturan Çayyolu Medya Çalışanlar Derneğine teşekkürlerimizi sunuyoruz” diyen Baştaş, konuşmasını şu şekilde sürdürdü; “İlk konser tarihimizi Nisan ayının son haftası olarak düşünüyoruz. Ondan sonra koro olarak her ay bir sanat müziği konseri vereceğiz. Hedefimiz 120 kişilik bir koro oluşturmak. Çayyolu’nda sanat müziği seven herkesi her Pazartesi günü koro çalışmalarına davet ediyorum. Koromuza katılan saz arkadaşlarıma ve üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Koro mensupları ise, boş zamanlarında faydalı işler yapıyor olmaktan dolayı mutlu olduklarını söyleyerek, ilgililere teşekkür etti.


Çankaya Belediyesi ek hizmet binasındaki lokalde gerçekleştirilecek ve Pazartesi günleri 13:45- 15:45 saatleri arasında yapılacak Türk Sanat Müziği koro çalışmalarına katılmak isteyenlerin, Şef Bahar Baştaş ile iletişime geçmesi gerekiyor.

İrtibat telefonları: 0 546 402 28 97

Kaynak: Çayyolu Haber Ajansı
Bu haber 1049 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yoksulluk sınırı asgari ücretin dört katını geçti!
Yoksulluk sınırı asgari ücretin dört katını geçti!
Ankara Büyükşehir Belediyesi, ANKAPARK'ın kamu zararına ilişkin suç duyurusunda bulundu
Ankara Büyükşehir Belediyesi, ANKAPARK'ın kamu zararına ilişkin...