Çayyolu’nda iki dilde eğitim veren Sevgim Anaokulları “Bir kap...
  • Reklam
  • Reklam

Çayyolu’nda iki dilde eğitim veren Sevgim Anaokulları “Bir kap mutluluk” projesini gerçekleştirdi

Okul öncesi eğitimde sektöre her dönem önderlik eden Sevgim Anaokulu,14. yılını kutladığı şu günlerde “Bir kap mutluluk” projesi ile adından söz ettirmeyi bir kez daha başardı. Sevgim Anaokulları kurucusu Gülcan Nalbantoğlu ile proje hakkında konuşmadan önce, Sevgim Anaokulları hakkında kısaca bilgi aldık.

23 Kasım 2017 - 13:07
Reklam

Okul öncesi eğitimde sektöre her dönem önderlik eden Sevgim Anaokulu,14. yılını kutladığı şu günlerde “Bir kap mutluluk” projesi ile adından söz ettirmeyi bir kez daha başardı. Sevgim Anaokulları kurucusu Gülcan Nalbantoğlu ile proje hakkında konuşmadan önce, Sevgim Anaokulları hakkında kısaca bilgi aldık.

- Gülcan hanım Sevgim Anaokulları hakkında okurlarımıza bilgi verir misiniz?

Sevgim Anaokulları, alanında uzman, deneyimli, sevgi dolu ve etkin iletişim becerilerine sahip kadrosu ile minik meleklerine nitelikli ve sımsıcak bir eğitim olanağı sunuyor. Bu gurur da en önemli referansımız gelişimine katkı sağladığımız yaklaşık 800 çocuğumuzdur.

- Gülcan hanım, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiğiniz “Bir kap mutluluk” projesi hakkında da bilgi verir misiniz?

Sevgim Anaokulları olarak kuruluş yılımız olan 2002 yılından bu yana hedefimiz öncelikle çocuklarımızın tüm hayatta mutluluğu oldu. Bu nedenle de yıllardın “İyi Eğitim, Mutlu Çocuklar,  Güçlü Bir Gelecek” felsefesi ile çalışmaktayız. Her yıl çocuklarımızın da katılımı ile sayısız sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştirmekte ve bu projeler vesilesi ile çocuklarımızın hayatın pek çok alanında doğrudan edilgen bir şekilde öğrenmesini sağlamaktayız.

Bu doğrultuda bu yıl çocuklarımızla bu yıl hayvanları koruma gününde de bir sosyal sorumluluk projesi geliştirmek istedik. Hayvanları koruma gününe iki hafta kala çocuklarımız ve aileleri ile birlikte hummalı bir çalışma programı başlattık. Her bir çocuğumuz hayvanlar için hazırlıklar yaptı, onlar için mamalar topladık ve hayvanları koruma gününde bu malzemelerimiz ile 4 Ekim Hayvanları Koruma Gününde Sevgim Anaokulu olarak gerçekleştirdiğimiz "Bir kap mutluluk" projemiz kapsamında Çayyolu-Türkkonut da bulunan Hayvanları Kurtarma derneğinin barınağına ziyarette bulunduk.

- Ziyaretinize eşlik ederken çocukların mutluluğunu biz de gözledik.

Evet. Doğru söylüyorsunuz. Ziyaret günü Sevgim çocuklarımızın içi içine sığmıyordu. Her yaş çocuklarımızdan okulumuza gönderilen köpek mamaları kedi mamaları ile onları doyuracağımızı bilmek destek verebileceğimizi bilmek bizleri hem mutlu etti. Ayrıca minik dostlarımızla bir bağ kurabileceğimiz için heyecanlandık. Çok daha önemlisi bir proje ile daha çocuklarımızda bir bilinci oluşturmuş olmak bize gurur verdi. Bir kez daha gördük ki ailemizin kocaman yürekli çocukları çok şey başardı.

- Gülcan hanım, son olarak ne söylemek istersiniz?

Proje sorumlumuz 6 yaş sınıf öğretmenimiz Tüzin Çotur’a, desteklerinden dolayı Sevgim Anaokulu çocuklarına, duyarlıkları için velilerimize, bizleri karşılayan ilgilenen gezdiren Fahir Köklü eşi Zekiye Köklü'ye teşekkür ederiz.

Adres: 34.Cadde 2678. Sok Irmakkent Sitesi Yanı No:11 Çayyolu Çankaya ANKARA

Telefon: 0312 235 90 97

Faks: 0312 235 17 10

Web: http://www.sevgimanaokulu.com

Mail: sevgimanaokulu@gmail.com

        info@sevgimanaokulu.com

Twitter, Facebook, İnstagram : /sevgimanaokulu

Bu haber 818 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Lucescu'dan İsveç maçı sonrası açıklama
Lucescu'dan İsveç maçı sonrası açıklama
Cemal Kaşıkçı'yla ilgili yeni iddia: 'Mısırlı bir kadınla evliydi'
Cemal Kaşıkçı'yla ilgili yeni iddia: 'Mısırlı bir kadınla...
Web Analytics
http://addurl.nuz35W7z4v9z8w