Erdoğan, isim vermeden Ali Babacan’ı eleştirdi: Görev verdiğim...
  • Reklam

Erdoğan, isim vermeden Ali Babacan'ı eleştirdi: Görev verdiğim kişiler, şimdi saldırı içinde

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AKP İl Başkanları toplantısında, isim vermeden eski bakan DEVA Partisi Genel Başkanı Bakanı Ali Babacan'ı eleştirdi.

22 Mayıs 2020 - 16:13
Reklam

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, video konferans yöntemiyle AKP İl Başkanları toplantısına katıldı.

Erdoğan, isim vermeden DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan'a hakkında konuştu.

AKP'den ayrılarak kendi partisi kuran eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan'ı isim vermeden eleştiren Erdoğan, "Düşünün bakanın durumunda olanlar veyahut da farklı görevler verdiğim kişiler şimdi farklı şekilde saldırı içindeler" diye konuştu. 

Erdoğan'ın açıklaması şu şekilde:

Düşünün bakanın durumunda olanlar veyahut da farklı görevler verdiğim kişiler şimdi farklı şekilde saldırı içindeler. Yahu sen bakansın. Atılan bir adımda Başbakanın onayı olmadan sen o adımı atabilir misin? Şimdi nasıl oluyor da o işleri 'Ben ben ben...' Ne ben'i yahu? Bir başbakan onay vermeyecek, sen kalkacaksın adım atacaksın.

Bunu kime yutturuyorsun? Böyle kalkıp Youtube'larda topladığınız adımlarla netice almanız mümkün değil. Biz şuan takdir edecek insan arıyoruz.

Kötü olacak her şeyi bize yıkma hesabı içinde olanların hesabını zaten milletim sorar. Bu milletin vicdanından her şey Allah'ın izniyle döner.

Bu haber 160 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Süper Lig'de maç saatleri değişti! İşte yeni program
Süper Lig'de maç saatleri değişti! İşte yeni program
Telefonunuzun dinlenip dinlenmediğini nasıl anlarsınız?
Telefonunuzun dinlenip dinlenmediğini nasıl anlarsınız?