Fatih Altaylı’dan Ali Koç yazısı: Bu kadar tatlı bir şey son...
Reklam
Reklam

Fatih Altaylı'dan Ali Koç yazısı: Bu kadar tatlı bir şey son zamanlarda görmemiştim

 Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un basın toplantısında telefonunun çalması üzerine “Bunu açmam lazım. Karım arıyor” demiş ve eşiyle konuşmuştu. HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, Koç'un bu davranışı için "Bu kadar tatlı bir şey son zamanlarda görmemiştim" dedi.

06 Haziran 2021 - 17:55 - Güncelleme: 06 Haziran 2021 - 17:56

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un basın toplantısında telefonunun çalması üzerine “Bunu açmam lazım. Karım arıyor” demiş ve eşiyle konuşmuştu.

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, Koç'un bu davranışı için "Bu kadar tatlı, bu kadar insani bir şey son zamanlarda göremedim ne yazık ki!" diyerek, "Helal olsun Ali Koç’a. Fenerbahçe’yi şampiyon yapamadı belki ama o koltuğa çok yakıştı" diye yazdı.

Altaylı'nın yazısının ilgili bölümü şöyle:

"Kötü hatta iğrenç gündem arasında son günlerde en hoşuma giden olayın müsebbibi Fenerbahçe Başkanı Ali Koç" sözlerini kullanan Altaylı, "Birkaç gün önce spor basını ile yaptığı sohbet toplantısı sırasında Ali Bey’in cep telefonu çalmış.

Ali Koç ekrana baktıktan sonra “Bunu açmam lazım. Karım arıyor” demiş ve telefonu açıp konuşmaya başlamış. Bu kadar tatlı, bu kadar insani bir şey son zamanlarda göremedim ne yazık ki!

O kadar çok mesaj var ki içinde. Bir erkeğin ne kadar güçlü olursa olsun eşine nasıl yaklaşması gerektiğini gösteren, kadının önemini vurgulayan, aileyi önceleyen, hiçbir şeyin aileden ve eşten daha önemli olamayacağını anlatan müthiş bir tutum.

Telefonun “Hayır” tuşuna basıp sonra “Kusura bakma basın toplantısındaydım açamadım” demek yerine toplantının orta yerinde telefonu açıp eşiyle konuşmak çok önemli.

Belki evde çok hayati bir durum var, belki de sadece eve gelirken limon al diyecek. Bir telefonu açarak bu kadar önemli bir mesaj vermek. Helal olsun Ali Koç’a. Fenerbahçe’yi şampiyon yapamadı belki ama o koltuğa çok yakıştı" dedi.

Kaynak: Habertürk
Bu haber 126 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yüz binlerce işçinin gözü bu haberde: Maaşlar değişiyor!
Yüz binlerce işçinin gözü bu haberde: Maaşlar değişiyor!
Sözcü yazarı Erdoğan'ı fena ti'ye aldı: Belli ki yetkisi yok...
Sözcü yazarı Erdoğan'ı fena ti'ye aldı: Belli ki yetkisi yok...