Genç kadının yardım çığlığı: Annemi kaybetmek istemiyorum!

Genç kadının yardım çığlığı: Annemi kaybetmek istemiyorum!

23 yaşındaki genç kadın sosyal medya hesabından annesinin boşanmış olduğu babası tarafından bıçaklı saldırıya uğradığını duyurarak, can güvenliklerinin bulunmadığını söyledi. Genç kadın yardım çığlığında bulundu.

08 Eylül 2019 - 22:56 - Güncelleme: 09 Eylül 2019 - 08:46

Cennet Göztepe (23) sosyal medya hesabından annesinin ve 15 yaşındaki kardeşinin babası tarafından bıçaklı saldırıya uğradığını duyurdu.

Anne Göztepe’nin hastanede yoğun bakımında olduğunu belirterek, "Annemi kaybetmek istemiyorum. Durumu ağır. Bizler de yaralıyız. O adam bir daha gelse kendimizi koruyabilecek durumda değiliz. Bu adamın cezasını çekmesini istiyoruz." dedi.

Göztepe'nin paylaşımları şöyle:

"Ben Cennet Göztepe, 23 yaşındayım. 15 yaşında bir erkek kardeşim var. Annem 6 Eylül cuma akşamı 7 yıldır boşanmış olduğu babam tarafından yine bıçaklı saldırıya uğradı. Hem de bir hastanenin acilinde. Ne polis ne güvenlik vardı. Kimse müdahale etmedi.

Hastane kamera görüntülerini yok etti. Annemi korumaya çalışırken ben ve kardeşim de birçok yerimizden yaralandık. Bu adam bir çok suçtan dosyası olan bir adam. Adı Soner Göztepe.

Uzaklaştırma kararı vardı, ev hapsi vardı, akşam 9 sabah 7 evden çıkamayacaktı ama gece 01.00'de annemi ve bizleri öldürmeye teşebbüs etti. Dün gece ise yine serbest bırakıldı. Can güvenliğimiz yok. Bir çok evlât gibi ben de kardeşim de annesiz kalmak istemiyoruz.

Annemi kaybetmek istemiyorum. Durumu ağır. Bizler de yaralıyız. O adam bir daha gelse kendimizi koruyabilecek durumda değiliz. Bu adamın cezasını çekmesini istiyoruz."

Bu haber 91 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Askeri okul öğrencilerinin aileleri de AKP yakınında eylem başlattı
Askeri okul öğrencilerinin aileleri de AKP yakınında eylem...
Taraftarların Falcao sevgisi 'A' harfini tüketti
Taraftarların Falcao sevgisi 'A' harfini tüketti
Web Analytics
http://addurl.nuz35W7z4v9z8w