Ekrem İmamoğlu'dan Ahmet Hakan'a Tevfik Göksu cevabı: Onu savunacaksan...

Ahmet Hakan, AKP Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun Ekrem İmamoğlu hakkında imada bulunarak “Hesap büyük olay büyük” sözleriyle ilgili canlı yayında İmamoğlu ile tartıştı.


Ekrem İmamoğlu'dan Ahmet Hakan'a Tevfik Göksu cevabı: Onu savunacaksan...

Millet İttifakı'nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi adayı Ekrem İmamoğlu, CNN Türk'te Ahmet Hakan'ın Tarafsız Bölge programında soruları yanıtladı.

Ahmet Hakan'ın AKP Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun Ekrem İmamoğlu hakkında ‘Pontus’ imasında bulunarak “Hesap büyük olay büyük” sözleriyle ilgili canlı yayında İmamoğlu ile tartıştı.

İmamoğlu, "Onu savunacaksan çağır kendisiyle konuşayım. Binali Yıldırım'ı da çağır onunla da konuşurum. Trabzonluları lekeliyorsun, Ekrem İmamoğlu'nu lekeliyorsun. Buradan bir politika yaratmaya çalışıyorsun. Ahmet Bey savunmayın lütfen. Ben olsam söylemem! Ünlem işareti koyalım kapatalım." diyerek Ahmet Hakan'a tepki gösterdi.

Tevfik Göksu ne demişti?

İstanbul’da bir iftar programında konuşan Göksu o konuşmasında “ Ne diyor Yunan medyası İstanbul’u Yunan kazandı. Bir dakika ya! Bu arkadaş nereli? CHP’nin adayı nereli? Hesap büyük olay büyük” dedi.