ARTIK POLİS VAR
  • Reklam
  • Reklam

ARTIK POLİS VAR

Çayyolu Polis karakolunda bir komiser ile iki polis görev yapacak.Yine şimdilik Çayyolu Polis Karakolunda bir komiser ile iki polis görev yapacak. İlgililer, buranın şu an için karakol değil, nokta olarak çalışacağını belirtiyorlar.

29 Eylül 2009 - 18:50
Reklam

POLİSİMİZ ARTIK ÇAYYOLU'NDA

Çayyolu’nun kuruluşundan bu yana bölgede asayiş ve güvenliği sağlayan jandarma 1 Ağustos’ta bölgeyi terk ediyor ve bu görevi polise bırakıyor. Sadece bölgemizde değil, Çankaya, Yenimahalle ve Etimesgut ilçelerinde asayiş ve emniyet görevini bundan böyle polise sürdürecek.

Karakol için polisin yer talebi üzerine belediye eskort semt birimini gösterdiği, ancak yeni yapılan yerin tamamlanmaması üzerine şimdilik kursların verildiği alanın bölünerek Çayyolu’nun karakolu olacağı belirtiliyor. Karakol ana binası yapılana kadar polis semt birimindeki dar alanda geçici bir süre hizmet verecek. Çayyolu Polis Karakolu, Çiftlik (Gazi Mahallesi) Polis Karakoluyla "şimdilik" koordineli olarak çalışacak. Bölgede çıkan olaylarda sanık ve tanıklar Gazi Mahallesi’ndeki Çiftlik Karakoluna gönderilecek.

Uzun  yıllardır, yöremizde, halkın desteğini ve sevgisini arkasına alarak,  yoğun ve etkin bir faaliyet gösteren Jandarma teşkilatımız Ağustos ayı başında görevi emniyet teşkilatımıza  devretti.

Şimdilik semt koordinatörlüğü  binasında  Çiftlik merkez karakolu noktası olarak
faaliyete geçen birimin amiri  Başkomiser CİHANGİR DURAN.

 

Bu haber 6523 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..