"İçindeki Lideri Keşfet" kampı geleceğin liderlerini...
Reklam
Reklam

"İçindeki Lideri Keşfet" kampı geleceğin liderlerini ağırladı

Rotary Yarının Liderlerini arıyor seminerlerinin 154'üncüsü 16-19 Aralık 2021 tarihinde Ankara Emek Rotary Kulübü Dönem Başkanı Filiz Erol'un ev sahipliğinde gerçekleştirildi.

29 Aralık 2021 - 11:13 - Güncelleme: 29 Aralık 2021 - 11:31

16-19 Aralık 2021 tarihinde Ankara Emek Rotary Kulübü tarafından düzenlenen etkinliğe 16-25 yaş arası gençler katıldı. Kamp süresince birçok start-up, uygulama ve interaktif etkinlik gerçekleştirildi.

Kulub Başkanı Filiz Erol'un öncülüğünde Anıtkabiri ziyaret eden ekip yaptığı açıklamada; "Atamızın huzurunda bir kez daha ilkelerini yaşatmak için söz verdik. Minnetimizi , sevgimizi, şükranlarımızı ilettik" ifadelerini kullandı.

Erol, Anıtkabir özel defterine şunları yazdı; "Vatanımızın kurtarıcısı, Cumhuriyetimizin kurucusu, tüm Dünya’nın takdir ettiği büyük devlet adamı, dahi bir yönetici, örnek bir lider, ölümsüz kahramanımız, ulu önderimiz olarak aziz hatıran ve manevi huzurunda bulunmanın gururu içerisindeyiz.

Geleceğimize rehberlik eden; Cumhuriyetimizin, hukukun üstünlüğünün, demokrasinin, uygarlık ve çağdaşlık yönünde ilerlemesinin vazgeçilmez bir zorunluluk olduğunu öğrettiniz.

Yoktan var ettiğiniz , küllerinden yeniden doğurduğunuz bu ülkede, geleceği emanet ettiğiniz bizler, mirasınıza sahip çıkıyoruz ve kurduğunuz laik Türkiye Cumhuriyeti’nin ve demokrasinin bekçileri olarak bir kez de huzurunuzda söz veriyoruz.

En büyük görevimiz ; kurduğunuz Cumhuriyeti anlamak, Cumhuriyet`in değerlerini her koşulda korumak, açtığınız ışıklı yolu gelecek nesillere öğretmek ve ilelebet yaşamasını muhafaza ederek, Türkiye`yi aydınlık yarınlara taşımaktır.
Görev belgemiz Gençliğe Hitabeniz, kılavuzumuz, pusulamız, güneşimiz ilkelerinizdir.

Aziz ruhun şad olsun. Rahat uyu Atam…"

Kamp hakkında

Rotary Yarının Liderlerini arıyor eğitim kampı periyodik olarak organize ediliyor. 16-25 yaş aralığı gençlere iş hayatı, disiplin, etik gibi gelecek hayatlarında benimsemeleri gereken doneler hatırlatılıyor. Alanında uzman isimler bu kamplarda gençlerle buluşarak deneyimlerini paylaşıyorlar.

Kaynak: Çayyolu Haber Ajansı
Bu haber 178 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çayyolu’nda bir villada kurulan kenevir serasına operasyon
Çayyolu’nda bir villada kurulan kenevir serasına operasyon
Yavaş: “Gençlerimizin hayalleriyle aralarında hiçbir engel kalmasın”
Yavaş: “Gençlerimizin hayalleriyle aralarında hiçbir engel...