İSPARK’tan skandal paylaşımı yapan çalışan hakkında...
  • Reklam
  • Reklam

İSPARK'tan skandal paylaşımı yapan çalışan hakkında açıklama

Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı mazbatasını almasının ardından Bekir Aslıtürk isimli İSPARK görevlisinin sosyal medya paylaşımı gündem olurken Aslıtürk hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

20 Nisan 2019 - 17:32 - Güncelleme: 20 Nisan 2019 - 18:38
Reklam

Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı mazbatasını almasının ardından Bekir Aslıtürk isimli İSPARK görevlisinin sosyal medya paylaşımı gündem oldu. 

Aslıtürk, belediyenin şirketlerinden olan İSPARK’a ait kabin içinde elinde para desteleriyle çektiği fotoğraflarının altına “tüyü bitmemiş yetimin hakkı var, paraları FETÖ’cülere ve CHP’lilere vermem”  dedi.

İSPARK'tan açıklama: Soruşturma başlatıldı

İSPARK'ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamada,"Şirketimizde otopark personeli olarak görev yapan Bekir Aslıtürk'ün sosyal medyada, çalıştığı otoparkın o güne ait gelirini görevli kişiye teslim etmeden önce, bir fotoğraf ile şirket yönetiminin bilgisi dışında paylaşılmıştır. İlgili kişi hakkında bu paylaşımı ile ilgili soruşturma başlatılmıştır.

Personelin elinde bulunan paralar, mali fişler ile birlikte resmi evrak ve dokümanlarla belgelendirilmiş ve sisteme kayıtlı gelirlerdir. Yaşanılan olayla ilgili bağlı bulunduğu müdürlük tarafından disiplin soruşturması başlatılmıştır' denildi.

Bu haber 157 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Beren Saat'ten gülümseten paylaşım
Beren Saat'ten gülümseten paylaşım
Web Analytics
http://addurl.nuz35W7z4v9z8w