Kardeşlerini korumak istedi parmağı koptu
  • Reklam
  • Reklam

Kardeşlerini korumak istedi parmağı koptu

Başkent’te kardeşlerine saldıran komşu çocuklarına müdahale etmek isteyen 19 yaşındaki genç satırlı saldırıya uğradı. Boyuna yönelen satırı engellemek isteyen gencin kopan parmağı 4 saatlik operasyonla yerine dikildi.

14 Nisan 2018 - 22:30
Reklam

Ankara’da kardeşlerini korumak için komşu çocuklarından oluşan 8 kişilik grupla kavga eden 19 yaşındaki Kayacan Durakal satırlı saldırıya uğradı. Boynuna yönelen satırı önlemek için eliyle hamle yapan gencin serçe parmağı koptu. Başkent’te üniversite sınavına hazırlanan fen lisesi öğrencisi Kayacan Durukal, evde bulunduğu sırada, bir grubun iki kardeşine saldırdığını gördü. Grubu uzaklaştırmak için aşağı inen Durukal, arbedeyi önleyemedi. Saldırganlar arasından bir kişinin satır çıkardığını gören genç, bu kişiye müdahale etmek istedi. Boğazına doğru yönelen satırı eliyle önlemeye çalışan Durukal’ın serçe parmağı yerinden koptu. Hastaneye kaldırılan gencin parmağı 4 saatlik operasyonla yerine dikildi.

SALDIRGANLAR SERBEST KALDI

Kardeşlerini kurtarmak isterken ölümle burun buruna geldiğini belirten Durukal, “Saldırganlardan davacıyım ve sonuna kadar gideceğim” dedi. Anne Sibel Durukal ise “Bunu kim yaptıysa cezasını çeksin istiyorum. Çocuğumun eli çok kötü bir haldeydi. Elinde kalıcı bir hasar olacak. Olayın seyrini öğrenmek için karakola gittiğimde saldırganların serbest bırakıldığını öğrendim” diyor.

 

Bu haber 217 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Maltepe'de yangın! Mahsur kalanlar böyle kurtarıldı
Maltepe'de yangın! Mahsur kalanlar böyle kurtarıldı
CHP'de Mersin 2 ilçenin daha adayı belli oldu
CHP'de Mersin 2 ilçenin daha adayı belli oldu
Web Analytics
http://addurl.nuz35W7z4v9z8w