Kayserispor’da olağanüstü kongre öncesi gerginlik!
  • Reklam

Kayserispor'da olağanüstü kongre öncesi gerginlik!

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü’nün bugün yapılacak seçimli olağanüstü kongresi öncesi polis ve taraftarlar arasında gerginlik yaşandı.

07 Aralık 2019 - 11:48 - Güncelleme: 07 Aralık 2019 - 12:20

Önceki kongrede yer alan sarı kırmızılı taraftarlar, bu kongrede de salona girmek istedi. Ancak Sarı-kırmızılı kulüp, bu kongrede salona taraftarların alınmaması kararı verdi.

İstikbal Mobilya Kayserispor Kulübü’nün bugün yapılacak seçimli olağanüstü kongresi öncesi polis ve taraftarlar arasında gerginlik yaşandı.

Kadir Has Kongre ve Spor Salonu Erciyes Salonu’nda düzenlenen önceki kongrede yer alan sarı kırmızılı taraftarlar, bu kongrede de salona girmek istedi. Ancak Sarı-kırmızılı kulüp, bu kongrede salona taraftarların alınmaması kararı verdi.

Kongre salonuna giremeyeceklerini öğrenen sarı kırmızılı taraftarlar da salona girmek isteyince polisin müdahalesiyle karşılaştı. Polisin biber gazıyla müdahalesi sonrası taraftarlar salon çevresinden uzaklaşırken, kongre salonu dışındaki gerginlik sürüyor.

Öte yandan Kayseri AK Parti Milletvekili Taner Yıldız, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserispor Başkanı Berna Gözbaşı ve Kayserispor eski başkanı Erol Bedir konu ile ilgilli bir araya gelerek toplantı gerçekleştiriyor.

Bu haber 106 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vatandaşlık bedeli düşünce yabancı ‘Türkiye’ye geldi
Vatandaşlık bedeli düşünce yabancı ‘Türkiye’ye geldi
Karar yazarı Akyol: Defalarca eleştirdiğim Yargıtay Başkanı İsmail Cirit’in sözleri haklı bir feryattır
Karar yazarı Akyol: Defalarca eleştirdiğim Yargıtay Başkanı...
Web Analytics
http://addurl.nuz35W7z4v9z8w