Konu Hadise’ye gelince Burcu Kıratlı mekanı terk etti
  • Reklam

Konu Hadise'ye gelince Burcu Kıratlı mekanı terk etti

Televizyoncu Can Tanrıyar'ın oğlu Anılcan'ın düğününde Ferhat Göçer, Sinan Akçıl'la birlikte çıktığı sahnede bir anda Hadise'li anıları anlatmaya başlayınca Burcu Kıratlı sinirden deliye döndü ve masayı terk etti.

24 Ağustos 2019 - 01:00 - Güncelleme: 24 Ağustos 2019 - 12:12

Kanal D'deki '2. Sayfa'nın haberine göre, düğünde Sinan Akçıl ile sahneye çıkan Ferhat Göçer, sözleri Akçıl'a ait olan 'Kızım' şarkısını okudu.

'SİNAN HADİSE'YE ÖYLE BİR ŞARKI YAZMIŞ Kİ...'

Şarkı sonrası Sinan Akçıl'a dönen Ferhat Göçer şöyle söyledi: "Bir gün Sinan' gittim. Kapıyı çaldım, Sinan kapıyı açtı, içeride de Hadise vardı. bir baktım Hadise ağlıyordu, meğerse Sinan Akçıl, Hadise'ye öyle duygusal bir şarkı yazmış ki onu ağlatmış. O şarkı da okuduğum Kızım şarkısı."

Bunun arkasından Ferhat Göçer, Akçıl'ın 'Biri Bana Gelsin' şarkısını da o zamanlar Sinan Akçıl'ın aşk yaşadığı İzel'e yazdığını söyleyince ortalık iyice gerildi.

BURCU KIRATLI MASADAN KALIP GİTTİ

Göçer'in açıklamalarından sonra gerilen Akçıl, "Ben şu an hayatımdaki bütün güzel şarkıları biricik karıma, eşime Burcu Kıratlı'ya söylüyorum. O da şu an burada" dedi.

Ferhat Göçer'in yaptığı gaflardan rahatsız olan Burcu Kıratlı ise oturduğu masayı terk etti.

Kıratlı, Akçıl'ın ikna çabalarından sonra düğün mekanına geri döndü.

'DENSİZ'

Yaşanan olay sonrası Instagram hesabından düğüne ait bir kareyi paylaşan Sinan Akçıl, altına şu notu düştü:

"Şarkılarımla kariyerine çok büyük katkı sağladığım bir 'adamın' üstelik eşimin olduğu yerde yaptığı "Densiz" bir konuşma ile sağlam bir ilişkiye bir şey olmaz, konuşmayı yapan 'kendi büyük ayıbını' düşünsün,artı 1 not: Kızım şarkısı zamanında tüm baba ve kızlara yazılmıştır.ve Dünkü düğünün en güzeli kadınımla bu tür olaylara her defasında beraber güldük geçtik"

Bu haber 439 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Abdullah Gül: Siyasal İslam tüm dünyada çöktü
Abdullah Gül: Siyasal İslam tüm dünyada çöktü
Nadira Kadirova dosyası kapatılıyor
Nadira Kadirova dosyası kapatılıyor