Kriz panik mi yarattı? AKP yol haritası için harekete geçti
Reklam
Reklam

Kriz panik mi yarattı? AKP yol haritası için harekete geçti

Ekonomik kriz ve artan toplumsal mağduriyetler nedeniyle AKP sahadan gelen eleştirilerin de yer aldığı bir yol haritası hazırlığına girdi.

20 Ekim 2021 - 11:10 - Güncelleme: 20 Ekim 2021 - 11:10

AKP'nin sahadan gelen eleştiriler doğrultusunda hazırladığı raporda, vatandaşların ekonominin yanı sıra, erken yaşta evlilikten doğan mağduriyet ve EYT gibi konuları dile getirdiği belirtildi.

EYT VE ERKEN YAŞTA EVLİLİK MASADA

Raporda, vatandaşların ekonominin yanı sıra, mülteci meselesi, yargılama süreçlerinin uzun sürmesi, sosyal medyadaki bilgi kirliliği, kadın cinayetleri, EYT, erken yaşta evlilikten doğan mağduriyet ve seçmen kimliklerine yönelik yapılan bazı tanımlamalarla ilgili (Kürt seçmen, Alevi seçmen gibi) sıkıntıları dile getirdiği ifade ediliyor.

YENİ YOL HARİTASI HAZIRLANACAK

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatları doğrultusunda, AKP'nin tüm bu eleştirilerle ilgili yeni bir yol haritası hazırlaması planlanıyor.

Meclis’in açılmasının ardından yargı reformu, gıda enflasyonuna karşı atılacak adımlar, dezenformasyonla mücadele yasa teklifi çalışmalarını hızlandıran AK Parti’nin, özellikle erken yaşta evlilikten doğan mağduriyet ve EYT gibi konuları yeniden değerlendirmeye aldığı öğrenildi.

Bu haber 76 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Zam sonrası yağmur altında ucuz ekmek kuyruğu!
Zam sonrası yağmur altında ucuz ekmek kuyruğu!
Mansur Yavaş paylaştı, mobil araçlar sahaya çıkıyor
Mansur Yavaş paylaştı, mobil araçlar sahaya çıkıyor