Leyla Turgut Lisesi eski Müdürü özel pozları nedeniyle açığa...
  • Reklam
  • Reklam

Leyla Turgut Lisesi eski Müdürü özel pozları nedeniyle açığa alındı!

2010 yılında Çayyolu’nda eğitim veren Leyla Turgut Lisesinde Müdür Yardımcılığı yapan, daha sonra aynı okulda uzun yıllar Müdür olarak görev yapan Fedai Akın, çalışanlarına özel pozlarını fotoğraf ile gönderdiği için açığa alındı.

04 Ekim 2017 - 11:10
Reklam

2010 yılında Çayyolu’nda eğitim veren Leyla Turgut Lisesinde Müdür Yardımcılığı yapan, daha sonra aynı okulda uzun yıllar Müdür olarak görev yapan Fedai Akın, çalışanlarına özel pozlarını fotoğraf ile gönderdiği için açığa alındı.

Datça Milli Eğitim Müdürü Fedai Akın'ın çalışanlarına özel pozlarını gönderdiği iddia edilen fotoğrafları sosyal medyaya servis edildi, ortalık karıştı. Skandal müdür jet hızıyla açığa alındı...

Datça Milli Eğitim Müdürü Fedai Akın'ın çalışanlarına özel pozlarını gönderdiği iddia edilen fotoğrafları sosyal medyaya servis edildi, ortalık karıştı. Skandal müdür jet hızıyla açığa alındı.

Yatak odasında özel pozlarını çeken ve bu fotoğrafları sosyal medyaya düşen Datça Milli Eğitim Müdürü Fedai Akın'ın yaklaşık 3 yıldır Datça'da görev yapıyordu.

“Arızalı TV” isimli bir sosyal medya hesabı tarafından yayımlanan bu görüntülerde, Müdür Fedai Akın'ın görüntülerine ise sosyal medyada büyük tepki var. Öte yandan Datça Milli Eğitim Müdürü Fedai Akın'ın, Muğla Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci'nin yakın dostu olduğu öğrenildi.

Bu Fedai Akın’ın ilk vukuatı değil

Datça’da Milli Eğitim Müdürü Fedai Akın, restoranda karşılaştığı engelli şoförü azarlayınca başına iş açtı.

Muğla'nın Datça ilçesinde engelli kadrosundan Milli Eğitim Müdürlüğü'nde şoför olarak çalışan İbrahim Çarabatır, İlçe Milli Eğitim Müdürü Fedai Akın'dan şikâyetçi oldu. Çarabatır, izinli olduğu gün bir restoranda karşılaşınca müdürün kendisine, "Niye ayağa kalkmıyorsun eşek herif. Senin ağzını burnunu kırarım" diyerek hakaret ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Datça Emniyet Müdürlüğü'ne giderek şikâyetçi olan İbrahim Çarabatır, Milli Eğitim Müdürlüğü'nün engelli kadrosunda görevlendirmeyle şoför olduğunu belirtti.

Geldiğini görmedim

Hafta sonunda hem izinli hem de raporlu olduğunu ifade eden Çarabatır olayı şöyle anlattı: "Restoranın dışında ve sırtım restorana dönük şekilde oturuyordum. Bu sırada Milli Eğitim Müdürü Fedai Akın, bir sendika başkanıyla oraya gelmiş. Ama ben görmedim. Bir süre sonra yanıma gelen Akın, 'Eşek herif niye kalkmıyorsun? Başkanın geldi' dedi. Hafta sonu hem izinli hem de raporlu olduğumu söyledim. Hakaretlerine devam etti. Üzerime yürüdü."

Restoranda bulunan bazı kişileri de şahit gösteren Çarabatır, “Kolumu tuttu, kolumu elinden kurtardım. Olaya restoranda bulunan bazı kişiler de şahit. Hem hakaret hem de tehdit betti. Davacıyım ve şikâyetçiyim” ifadelerini kullandı.

Bu haber 2499 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hadise'nin ablası hakkında çok konuşulacak iddia
Hadise'nin ablası hakkında çok konuşulacak iddia
Web Analytics
http://addurl.nuz35W7z4v9z8w