Melih Gökçek’in referans olduğu isimden ’FETÖ’ paylaşımı

Melih Gökçek'in referans olduğu isimden 'FETÖ' paylaşımı

Twitter'da, "Ankara Kuşu" adlı hesap, Gökçek'in referansıyla Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Daire Başkanı olan Ahmet Recep Tekcan’ın terör örgütü FETÖ lideri Fethullah Gülen ile ilgili mesajını hatırlattı.

16 Ağustos 2019 - 20:32 - Güncelleme: 16 Ağustos 2019 - 20:40

Twitter'da "Ankara Kuşu" adıyla bilinen, AKP'de yaşananlar ile parti içi muhalefetin yeni parti kurma süreci ile ilgili bilgiler paylaşan hesaptan, Melih Gökçek ile ilgili dikkat çeken bir paylaşım geldi. 

Ankara Kuşu adlı hesabın yaptığı paylaşımda, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Daire Başkanı Ahmet Recep Tekcan’ın Melih Gökçek'in referansı ile bu göreve getirildiği belirtilerek, Tekcan'ın 2012'de FETÖ elebaşı Fethullah Gülen için yaptığı paylaşım hatırlatıldı.

Ankara Kuşu adlı hesap, Tekcan'ın Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla ilişkiler Daire Başkanı olmasında Melih Gökçek'in referans olduğunu belirten paylaşımına da yer verirken, Tekcan'ın Fethullah Gülen ile ilgili paylaşımını silmemesi ise dikkat çekti.

Bu haber 148 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Evinden yayılan kötü kokudan cesedi bulundu
Evinden yayılan kötü kokudan cesedi bulundu
ABD Büyükelçiliği'nden gözaltına konsolosluk çalışanlarına ilişkin açıklama
ABD Büyükelçiliği'nden gözaltına konsolosluk çalışanlarına...
Web Analytics
http://addurl.nuz35W7z4v9z8w