MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi dinleyen yanılmaz, aldanmaz,...
  • Reklam
  • Reklam

MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi dinleyen yanılmaz, aldanmaz, aldatılmaz…

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin danışmanı ve Türkgün yazarı Yıldıray Çiçek, ABD'nin Kürt kartı üzerinden PKK'yı meşrulaştırmaya çalıştığını iddia etti.

10 Ocak 2019 - 10:56 - Güncelleme: 10 Ocak 2019 - 11:08
Reklam

Çiçek, "Devlet Bahçeli’nin açıklamalarından sonra, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da milli duruş konusunda aynı şeyleri ifade etmesi, Türk milletinin birliği ve beraberliğini koruma açısından çok önemlidir" dedi.

"MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi dinleyen yanılmaz, aldanmaz, aldatılmaz" diyen Çiçek'in "Terör örgütlerinin doğuranı, besleyeni, büyüteni ve yönlendireni ABD!" başlığıyla yayımlanan yazısının ilgili bölümü şöyle:

...Her halinden belli ki, ABD Kürt kartı üzerinden terör örgütü pkk’yı oyuna sokmaya çalışıp, meşrulaştırma gayretindedir. Türkiye’ye de bunun dayatmasını yaptığı her halinden bellidir. Son aylarda yaratılan gündem ve tartışılan konular bunu göstermektedir. 15 Temmuz sonrası olduğu gibi, böyle bir süreçte MHP’nin AKP’ye milli konularda özgüven desteği vermesi Türk milleti için büyük bir kazanç olmaktadır.

Geçtiğimiz gün MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin açıklamalarından sonra, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın da milli duruş konusunda aynı şeyleri ifade etmesi, Türk milletinin birliği ve beraberliğini koruma açısından çok önemlidir. Biz bu manada milli duruşumuzu muhafaza edersek, ABD yine başaramayacaktır. Afrin’de elinde ABD silahlarıyla gömülen 4600 terörist leşi bunu herkese göstermiştir.

MHP Lideri Devlet Bahçeli’yi dinleyen yanılmaz, aldanmaz, aldatılmaz… Tarih bunun en büyük şahididir.

Bu haber 297 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TCMB'nin net döviz rezervi bir haftada 584 milyon dolar düştü
TCMB'nin net döviz rezervi bir haftada 584 milyon dolar düştü
Merkez Bankası'nın yedek akçesi hazineye aktarılacak
Merkez Bankası'nın yedek akçesi hazineye aktarılacak
Web Analytics
http://addurl.nuz35W7z4v9z8w