Mucize Doktor’da büyük itiraf! Kıvılcım, her şeyi öğreniyor
  • Reklam

Mucize Doktor'da büyük itiraf! Kıvılcım, her şeyi öğreniyor

FOX TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor'da Kıvılcım, Güneş ve Gülin arasında dikkat çeken bir sahne yaşandı. Mucize Doktor'un 14. bölümünde Kıvılcım, Gülin ile Güneş arasındaki ilişkiyi öğreniyor.

13 Aralık 2019 - 11:32 - Güncelleme: 13 Aralık 2019 - 11:54

FOX TV ekranlarının reyting rekorları kıran dizisi Mucize Doktor'da Kıvılcım, Güneş ve Gülin arasında dikkat çeken bir sahne yaşandı. Kıvılcım, Güneş ile Gülin'in aşkını öğreniyor.

Mucize Doktor'un 14. bölümünde, Kıvılcım'ın "Yine mi buradasın sen ne yapıyorsun burada?" sorusuna Güneş, "Yardım etmek için buradayım" diyerek yanıt verir. Bunun üzerine Kıvılcım, "O zaman biz bu kızı niye burada işe aldık. Niye bu masaya sekreter diye oturttuk" cevabını verir. Sessizlik üzerine gerilen ortamda Gülin'e dönen Kıvılcım, "Elleriniz mumdan mı Gülin Hanımcım sizin" diye tepki gösteriyor.

GÜNEŞ, AŞKINI İTİRAF EDİYOR

Güneş ile Gülin'in bakışmasını gören Kıvılcım, "Sizin aranızda bir şey mi var?" diye sorar. Bunun üzerine Güneş, "Ben ona aşığım. Ama o bana aşık mı bilmiyorum" diye cevap verdi.

Daha sonra Selvi hemşire, "Kusura bakmayın Kıvılcım Hanım, ben Güneş'e bir iş vermiştim. Onu halledip şimdi geldi." dedi. Hemşireleri sert bir dille uyaran Kıvılcım, "Beliz Hanım döndü diye gözümü üzerinizden ayıracağımı sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Siz bu hastanenin vitrinisiniz. Arı gibi uçacaksınız burada." dedi.

Bu haber 124 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MSB: Gözlem noktalarını tehlikeye atacak her türlü girişime karşılık verilecek
MSB: Gözlem noktalarını tehlikeye atacak her türlü girişime...
Açlık sınırı 2219 liraya, yoksulluk sınırı 7229’a yükseldi
Açlık sınırı 2219 liraya, yoksulluk sınırı 7229’a yükseldi
Web Analytics