Ölüp yeniden dirildiğini iddia eden kadın, cehennemi anlattı:...
Reklam
Reklam

Ölüp yeniden dirildiğini iddia eden kadın, cehennemi anlattı: 'Korkunç şeyler gördüm'

2000 yılında akciğer yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırılan ve ardından komaya giren Kathy McDaniel isimli kadın, öldükten sonra yeniden dirildiğini söyledi.

25 Kasım 2021 - 09:48 - Güncelleme: 25 Kasım 2021 - 09:48

Kathy McDaniel isimli kadın, 2000 yılında Akciğer yetmezliği nedeniyle hastaneye kaldırıldı. McDaniel, durumunun ağırlaşmasının ardından komaya girdi ve uzun süre yoğun bakımda kaldı. İyileşmesinin ardından komada yaşadıklarını anlatan kadın, cehennem ve cenneti gördüğünü iddia etti.

"İBLİSLER İŞKENCE YAPIYORDU"

Kathy, ilk başta karanlık bir bölgeye geçtiğini, daha sonra ise sıcak, puslu ve bunaltıcı bir hava ile karşı karşıya kaldığını belirtti. Şu anda 75 yaşında olan Kathy, cehennemde iblislerin insanlara işkence yaptığını söyleyerek, "Gördüğüm tablo gerçekten de korkunçtu" dedi. Kathy ayrıca ellerini kavuşturmuş şekilde duran iblisle göz göze geldiğini anlattı.

"BİR ODAYA GİRİP HEMEN GERİ ÇIKTIM"

Cehennemdeki bir odaya girdiğini söyleyen Kathy, "Cehennemde ilerlediğim sırada bir odaya daldım. Odada kadınlar vardı ve gerçekten durumları çok kötüydü. Yüzlerine dahi bakamadım, hemen odadan geri çıktım" ifadelerini kullandı.

"SONRASINDA CENETTE GEÇTİM"

Kathy, cehennemde bir süre kaldıktan sonra "Daha önce hiç yaşamadığım bir mutluluk" diye tanımladığı duygularla birlikte cennete geçtiğini ve cennetin tanımlanamayacak kadar güzel olduğunu ifade etti.

BAŞINA GELENLERİ YAZDI

Kathy, tüm bu yaşadığı ilginç olayları kitaplaştırmayı da ihmal etmedi. Cennet ve cehennemi anlatan bir kitap kaleme alan Kathy, deneyimlerinin hepsini insanlarla paylaştı.

Bu haber 72 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
187 can kaybı, 20 bin 33 yeni vaka
187 can kaybı, 20 bin 33 yeni vaka
Seçil Gür'ün göğüs silikonu sunucuları şaşkına çevirdi
Seçil Gür'ün göğüs silikonu sunucuları şaşkına çevirdi