Sedat Peker, Faruk Bildirici’den özür diledi
Reklam
Reklam

Sedat Peker, Faruk Bildirici'den özür diledi

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Faruk Bildiri'nin Erk Acarer'e yönelik eleştirilerine sosyal medya hesabından sert yanıt vermişti. Peker, daha sonra yaptığı yeni paylaşım ile Bildirici'den özür diledi.

29 Eylül 2021 - 19:48 - Güncelleme: 29 Eylül 2021 - 19:49

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, geçtiğimiz günlerde Birleşik Arap Emirlikleri'nin paylaşım yapmasına izin vermemesi üzerine gazeteci Erk Acerer'in hesabını üzerinden açıklamalar yapmış, yeni iddialar öne sürmüştü.

Faruk Bildirici de Peker'in iddialarının Acarer'in hesabından paylaşılmasını eleştirmişti.

Bildirici'nin eleştirileri sonrası Peker, kendisi hesabından paylaşımlarda bulunarak Bildiri'ye yanıt vermiş, Peker, ''5-20 sene sonra geçmiş yakın tarihimiz şöyleydi denilerek yazılan kitaplarda Erk Acarer onurlu duruşuyla yazılırken Faruk Bildirici ve şahsıma olan kinlerinden dolayı ona destek çıkanlar, Z kuşağındaki gençlere “Cebindeki telefonu çıkar” diyen yaşlı dayılar gibi yazılacaklar'' ifadelerini kullanmıştı.

ACARER TEŞEKKÜR ETTİ

Sedat Peker'in açıklamaları sonrası gazeteci Erk Acarer yaptığı paylaşım ile Peker'e teşekkür etti.

Acarer, paylaşımında şunları yazdı: ''Bu bilgiler için Sedat Peker'e çok teşekkür ederim. Bunlara vurgu bile ‘iktidar ile anlaştı’ tartışmasına noktadır. Şunu da tekrar belirtmek isterim; eleştirilerin ve meslek büyüklerimin başımın üstünde yeri var. Elimizi birlikte taşın altına sokup, kardeş bir Türkiye kuracağız!''

PEKER'DEN ÖZÜR TWEETİ

Faruk Bildirici'ye yönelik sert açıklamaları sonrası Peker, yeni bir paylaşım yaptı.

Bildirici'den özür dileyen Peker, ''Yaşadığım şartların üzerime yüklediği fazlaca gerginlikten dolayı gazeteci Sayın Faruk Bildirici’yi eleştirirken nezaket sınırını biraz aşmış olabilirim. Bu yüzden kendisinden özür dilerim. Erk Acarer’e haksızlık yapıldığına inandığım için böyle davrandım'' ifadelerine paylaşımında yer verdi.

Bu haber 170 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Çayyolu’nda bir villada kurulan kenevir serasına operasyon
Çayyolu’nda bir villada kurulan kenevir serasına operasyon
Yavaş: “Gençlerimizin hayalleriyle aralarında hiçbir engel kalmasın”
Yavaş: “Gençlerimizin hayalleriyle aralarında hiçbir engel...