Sedat Peker, Süleyman Soylu’nun ’10 bin dolar alan siyasetçi’...
Reklam
Reklam

Sedat Peker, Süleyman Soylu'nun '10 bin dolar alan siyasetçi' açıklamalarına yanıt verdi! 'Sakın bir daha...'

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyen Sedat Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Meclis’te İçişleri Bakanlığı’nın bütçesiyle ilgili yapılan görüşmelerdeki açıklamalarına tepki gösterdi.

22 Kasım 2021 - 19:37 - Güncelleme: 22 Kasım 2021 - 19:39

Bugün akanlığın bütçesi görüşülürken Sedat Peker'in de iddialarının sorulduğu kurulda, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Şimdi size kimin uyuşturucu kullandığını söylerim” yanıtını verdi.

Muhalefet, Bakan Soylu’ya, “Sen önce Sedat Peker’in iddialarına yanıt ver” dediğinde ise Bakan Soylu, “Ben 10 bin doları alan siyasetçiyi söylerim siz de başka şeyler söylemek zorunda kalırsınız”diye konuştu.

PEKER'DEN TEPKİ

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker de Süleyman Soylu'nun açıklamalarına sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Peker, Soylu için ''Hiçbir soruya cevap vermediği gibi yine şantaj yaptı'' ifadelerini kullandı.

"1-Çektiğim videolarda ben size mahalle k... nasıl oluyor diye anlatmıştım ya, benim ahiretlik bugün mahalle nasıl olunurmuş tüm dünyaya gösterdi. Hiçbir soruya cevap vermediği gibi yine şantaj yaptı. Kimin uyuşturucu kullandığını biliyorum, kimin bylock...

2-...kullandığını biliyorum gibi şeyler söyledi. Lan mahallenin k..., beni Türkiye’ye getirseniz de beni öldürseniz de seninle işim var. Sen AK Parti’nin yüz karasısın. Sen TÜRK siyaset tarihinin yüz karasısın. Sen insanlığın yüz karasısın. Kaç kişiyi kayda aldırdın hepsini biliyorum

3-Tarım Köy İşleri Bakanlığı’na geçip, orada kendini unutturup bozulan imajını düzeltmek için oy deposu olan çiftçilerle, köylülerle iyi diyaloglar kurup bir sonraki CUMHURBAŞANLIĞINA aday olmak için çekirdek kadronla yaptığın planlardan da haberim var.

4-Bırak Tarım Bakanlığı’nı, sen Diyanet İşleri Başkanı olsan bile senin peşini bırakmam. Sana bir kere ahiretlik dedim. BENDE SÖZ NAMUSTUR, bunu herkes bilir. Şantaj amacıyla Resul’e çektirdiğin kasetlere de sakın güvenme. Ben sana söylemiştim serdengeçtiler, vatan fedaileri...

5-...vatanın delileri her yerde. Beni küçültecektin he, gördün mü adam nasıl küçültülürmüş? Seni uyarıyorum, sakın bir daha kimseye şantaj yapma. Gündemden biraz uzak kalmak istiyorum. Beni tekrardan oyuna sokma. BANA LÜTFEN SAYIN DOKTORUM DE, BENİ MAHCUP ETME."

Bu haber 185 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yoksulluk sınırı asgari ücretin dört katını geçti!
Yoksulluk sınırı asgari ücretin dört katını geçti!
Ankara Büyükşehir Belediyesi, ANKAPARK'ın kamu zararına ilişkin suç duyurusunda bulundu
Ankara Büyükşehir Belediyesi, ANKAPARK'ın kamu zararına ilişkin...