Selvi yine aynı soruyu sordu: Hani Erdoğan diktatördü?
  • Reklam

Selvi yine aynı soruyu sordu: Hani Erdoğan diktatördü?

" İnsanlar sosyal medyanın saldırıları karşısında çoğu zaman kendini çıplak hissediyor. Hani Erdoğan diktatördü? Diktatörün ülkesinde kızına, damadına, yeni doğmuş torununa bu saldırıyı yapabilirler miydi?"

02 Temmuz 2020 - 09:04
Reklam

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sosyal medya hakkında "Bu millete, ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz" sözleri ile işaretini verdiği sosyal medyaya yönelik düzenleme için çalışma başlatıldı.

Yapılacak çalışmanın sosyal medya kullanımına yönelik bir kısıtlama getireceğine dair kaygılar sürerken, Hürriyet yazarı Abdülkadir Selvi baştan destek verdi.

Selvi, bugünkü yazısında son örnek üzerinden bir kez daha 'Hani Erdoğan diktatördü?" sorusunu sordu.

Selvi' yazısında şöyle dedi:

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Üzerinde konuşmak bile insanın içini acıtıyor. Bu alçakların peşini bırakmayacağız” dedi. Bu bir Cumhurbaşkanı’ndan öte bir babanın isyanıydı. “Bizim ailemizin başına gelenler 83 milyon Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının başına gelebilir” diye konuştu. Cumhurbaşkanı haklı. İnsanlar sosyal medyanın saldırıları karşısında çoğu zaman kendini çıplak hissediyor. Hani Erdoğan diktatördü? Diktatörün ülkesinde kızına, damadına, yeni doğmuş torununa bu saldırıyı yapabilirler miydi?

Kaynak: Hürriyet
Bu haber 398 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İlk sağlık turizmi yetki belgesi Menzil'e gitmiş!
İlk sağlık turizmi yetki belgesi Menzil'e gitmiş!
Kazdağları'nın kuş envanterine 5 yeni tür eklendi
Kazdağları'nın kuş envanterine 5 yeni tür eklendi