’Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana’ filmini kaç kişi izledi?...
  • Reklam

'Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana' filmini kaç kişi izledi? 'Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana' filmi gişeye damga vurdu

'Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana' filmini 10 Ocak cuma günü vizyona girdi. Sıfır Bir: Bir Zamanlar Adana filmini ilk üç günde 280.711 kişi izledi.

14 Ocak 2020 - 15:40 - Güncelleme: 14 Ocak 2020 - 16:05
Reklam

Animasyon yapım Rafadan Tayfa Göbeklitepe gişe liderliğini devam ettirirken, haftanın yeni filmlerinden Sıfır Bir hayli yüksek bir salon başına seyirci miktarıyla açılışını gerçekleştirdi.

Gösterimdeki üçüncü hafta sonunu geride bırakan Rafadan Tayfa Göbeklitepe, 295.263 seyirciyle Türkiye liderliğini korudu. Toplamda 1.865.974 seyirciye ulaşan film, önümüzdeki haftalarda 2,25 milyon seyirci bandındaki animasyon film toplam seyirci rekorunun yeni sahibi olacak gibi duruyor.

Zirveyi yakından takip eden ve bu hafta sonuna damga vuran yapım ise Sıfır Bir oldu. Aynı isimli dizinin sinema filmi, ilk üç günde sadece 325 salonda 280.711 seyirci tarafından izlendi ve listeye ikinci sıradan giriş yaptı.

Box Office Türkiye'nin haberine göre, bu durumda filmin salon başına seyirci miktarı 864 olarak gerçekleşti. 800 ve üzeri salon başına seyirci sayılarına, en iyi durumda bile bir yıl içerisinde yalnızca birkaç kez rastlayabildiğimizi hatırlatalım.

Vizyondaki ikinci hafta sonunu geride bırakan Baba Parası, 205.841 seyirciyle üçüncü sırada yer alırken, haftanın dikkat çeken diğer iki yeni filmi ise peş peşe sıralandı. BKM yapımı Gamonya: Hayaller Ülkesi, 93.574 seyirciyle dördüncü basamakta kendine yer bulurken, Biz Böyleyiz 91.790 seyirciyle açılışını beşinci sırada gerçekleştirdi.

Bu haber 340 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ceza yazılan genç kız: Çekmeyin, babam görecek cezayı
Ceza yazılan genç kız: Çekmeyin, babam görecek cezayı
Eskişehir’de sokaklar uyarı ve çağrılara rağmen doldu
Eskişehir’de sokaklar uyarı ve çağrılara rağmen doldu