WhatsApp’ta son görülme özelliği kalktı mı?
  • Reklam

WhatsApp'ta son görülme özelliği kalktı mı?

WhatsApp'ta son görülme özelliği bazı kullanıcılar tarafından beğenilse de bazıları tarafından da kabul görmüyor. WhatsApp'ta son görülme özelliğinin kaldırılacağı haberi de bu yüzden sosyal medyada çığ gibi büyüdü.

31 Ekim 2019 - 10:40 - Güncelleme: 31 Ekim 2019 - 11:40
Reklam

WhatsApp’ın son güncellemesi ile büyük bir değişime imza atacağı ve son görülme özelliğini kaldırılacağı Twitter’da en çok konuşulan konular arasına girdi. WhatsApp’ta son görülme özelliğinin kalkacağı sadece dedikodu gibi görünüyor. Çünkü; hem WhatsApp’tan bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı, hem de sızıntı haberleri ile ünlü teknoloji bloggerları bu konuda herhangi bir yorumda bulunmadı.

WhatsApp”ta dün yaşanan bir teknik sorun nedeniyle kullanıcıların gizlilik ayarı farkında olmadan değiştiği düşünülüyor. Gizlilik ayarlarının son görülme kısmında kullanıcılar “Herkes”, “Kişilerim” ve “Hiç kimse” seçeneklerinden birini seçebiliyor.

Dün yaşanıldığı düşünülen teknik sorun nedeniyle bazı kullanıcılarını gizlilik ayarlarında bu bölüm değişmiş olabilir. Konunun sosyal medyada bu kadar konuşulmasının sebebi de muhtemelen yaşanan teknik sorun…

Bu haber 233 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
TÜİK: Türk halkının yüzde 21'i obez
TÜİK: Türk halkının yüzde 21'i obez
Erdoğan'a destek kritik sınırda
Erdoğan'a destek kritik sınırda