Yeni bulvarda yeni tarih kasım ortası
  • Reklam
  • Reklam

Yeni bulvarda yeni tarih kasım ortası

Eskişehir Yolu üzerindeki Zırhlı Birlikler arazisinden geçerek, Sabancı ve Bağlıca bulvarlarını birbirine bağlayacak 5 bin 250 metrelik bulvarda yol açım çalışmaları tamamlandı.

19 Eylül 2017 - 20:54 - Güncelleme: 19 Eylül 2017 - 20:57
Reklam

Eskişehir Yolu üzerindeki Zırhlı Birlikler arazisinden geçerek, Sabancı ve Bağlıca bulvarlarını birbirine bağlayacak 5 bin 250 metrelik bulvarda yol açım çalışmaları tamamlandı. Eylül ayının sonunda trafiğe açılması planlanan yeni bulvarda bürokratik sıkıntılar nedeniyle çalışmaların uzadığını belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı ve Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, “Uzayan çalışmalarımıza rağmen yeni bulvarı, köprü ve menfezleriyle birlikte kasım ayı ortalarında açmayı hedefliyoruz” dedi. Devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren Üçpınar şunları söyledi: 

“Bulvardaki 6 sanat yapısının imalatları da aynı anda devam ediyor. Askeri lojmanlarla yolun bağlantısını sağlayacak kavşak ile bulvarı kesen dereyi geçecek menfezin yapımında son aşamaya geldik. Projede; kuzey ve güney bölgelerini bağlayacak iki altgeçit; kamu kurumlarını yeni bulvara bağlayacak 1 katlı kavşak ve bulvarı kesen dereyi geçen bir köprü yapılması planlanıyor”

Bu haber 355 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 2 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ziraat Bankası New York şubesi kapatıldı
Ziraat Bankası New York şubesi kapatıldı
Hıncal Uluç'dan olay İddia: Burak Yılmaz alkollüydü!
Hıncal Uluç'dan olay İddia: Burak Yılmaz alkollüydü!